Jaki kocioł jednofunkcyjny wybrać? Sprawdź nasz ranking?

Ogrzewanie domu urządzeniem o dobrej jakości jest kluczowe dla komfortu domowników. Jeśli chcesz mieć zapewnione ciepło, a także ciepłą wodę użytkową, koniecznie zakup kocioł jednofunkcyjny. Rynek takich urządzeń jest jednak duży, dlatego trzeba się dobrze zastanowić nad ostatecznym wyborem. W tym artykule przedstawiamy dwa modele, które zostały dobrze ocenione przez fachowców i użytkowników.

Jaki kocioł jednofunkcyjny zakupić?

Mając na uwadze rynek urządzeń grzewczych, prezentujemy najlepsze kotły jednofunkcyjne. Są to produkty bardzo dobrze oceniane zarówno przez ekspertów od instalacji grzewczych, jak i użytkowników, którzy przekonali się, czym jest prawdziwy komfort w domu. Wszystkie kotły wyczerpująco swoimi atutami odpowiadają na pytanie: jaki kocioł jednofunkcyjny wybrać? Wybierz urządzenie z rankingu i ciesz się ogrzewaniem i ciepłą wodą użytkową.

Piec gazowy Vitodens 100-W 25 kW B1HF firmy Viessmann

Urządzenie jest idealne dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań w kompaktowych rozmiarach. Wszystko za sprawą łatwej zabudowy w danym pomieszczeniu. Poprzez efektywne wykorzystywanie ciepła utajonego, sprawność tego urządzenia jest na poziomie 98%, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Urządzenie jest wyposażone w wymiennik ciepła, który zapewnia bezpieczną i efektywną pracę kotła jednofunkcyjnego. Vitodens 100-W 25 kW B1HF na rynku urządzeń grzewczych jest jak Mercedes w motoryzacji. Na uznanie zasługuje połączenie idealnych rozmiarów z dużą ilością miejsca na adaptery, dzięki którym urządzenie może pracować za pomocą gazu zimnego oraz wodoru.

Kocioł kondensacyjny ecoTEC Plus 20CS/1-5 firmy Vaillant

Jeśli zastanawiasz się, jaki kocioł jednofunkcyjny wybrać to ecoTEC Plus 20CS/1-5 firmy Vaillant jest dobrym wyborem. Tak jak pierwsza propozycja, również imponuje swoimi rozmiarami oraz łatwością zabudowy w pomieszczeniu. Urządzenie z uwagi na swoje cechy spełnia wymagania określone w dyrektywie ErP oraz klasyfikowane jest w klasie energetycznej A+.